کنترل کیفیت (QC) در یک سازمان مجموعه فعالیت‌ها در جهت دستیابی به حد استاندارد کیفیت یک محصول یا فرآیند تولید و تلاش در جهت نگهداری و بهبود آن با اجرای دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های کنترل کیفیت و استاندارد‌های ISO.

کنترل کیفیت، مهم ترین بخش کارخانه های تولیدی است چرا که کیفیت محصولات در گرو تأیید تمام آزمون هایی است که در قسمت آزمایشگاه بر روی نمونه ها انجام می شوند.

نظارت بر فرآیند ساخت و تولید محصول برای ایجاد اطمینان از مطابقت محصول با آنچه مورد نظر طراح یا مشتری بوده است. این نظارت از مرحله دریافت و سفارش مواد اولیه تا خدمات پس از فروش را شامل می‌شود. بدین ترتیب طیف وسیعی از فعالیت‌ها را شامل می‌گردد.

بدیهی است استفاده از یک روش مکانیزه منظم و دقیق در حوزه تولید محصول ، در نهایت بهره مندی از تضمین کیفیت بهتر و بالاتر ،کاهش هزینه ها و افزایش رضایتمندی مشتریان را به همراه خواهد داشت.

نرم افزار کنترل کیفیت شامل چند شاخه اصلی می‌باشد که عبارتند از : کنترل کیفیت مواد اولیه ، کنترل کیفیت حین فرآیند ، کنترل و تضمین کیفیت محصول. تعریفات فرمهای اختصاصی تمامی محصولات تولید شده به صورت فله و یا قطعات، ثببت لیستهای کنترلهای کیفی انجام شده و همچنین اتصال به سیستمهای تمام دیجیتال و ابزار دقیق انجام فرآیند کنترل کیفیت ابعادی و انتقال نتایج آزمایشات به صورت خودکار به درون نرم افزار از قابلیتهای موجود سیستمهای یکپارچه جامع اطلاعات مدیریت میباشد. امکان تعریف فرمولیزاسیون تبدیل اطلاعات دریافتهای از ابزار دقیق و تبدیل اطلاعات به قطعات و محصولات خط تولید از پیچیده ترین فرآیندهائی میباشد که در سیستم زبان برنامه نویسی داخلی نرم افزار به صورت کاملا فارسی در اختیار کارشناسان فنی کنترل ابعادی CMM میباشد.

ویژگی ها و قابلیت اختصاصی نرم افزار

  • رابط گرافیکی کاربر پسند

  • ارائه نسخه client/server و client

  • سیستم ورود اطلاعات چندزبانه با زیرمنوهای خودکار

  • امکان تعریف سیستم ثبت اطلاعات چندزبانه در چند بانک جداگانه

  • امکان سفارشی سازی صفحات از قبیل اطلاعات کلیدی،تاریخ خودکار،تسلسل اعداد،غیرتکراری،فقط خواندنی بودن و…

  • ثبت و نگه داری اطلاعات چند رسانه ای مانند: صدا، تصویر، فیلم و …

  • سیستم چند کاربره با امکان تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف

  • امکان تغییر پیام ها و عنوانین نرم افزار به دلخواه کاربران توسط مدیر سیستم

  • کنترل مدیریتی کاربران سیستم و ثبت فعالیت های کاربران به صورت timeric و eventic

امکانات کاربری

امکانات وپیکره بندی مدیریتی

نیاز به دموی برنامه دارید؟

کافیست با ما تماس بگیرید ما همه چیز را برای شما آماده می کنیم

ویدئو از محیط نرم افزار