مدیریت پروژه های ساختمانی (CPM) برای انواع پروژه های ساختمانی شامل کشاورزی، مسکونی، تجاری، سازمانی، صنعتی، سنگین مدنی و محیط زیست است. مدیر پروژه ساخت و ساز اهداف و برنامه ها را مشخص می کند، بهره وری منابع را حداکثر می کند، عملیات های مختلف را اجرا می کند، و ارتباطات و مکانیزم های دیگر را توسعه می دهد. اگر چه تکنولوژی، موسسات و / یا فرآیندهای متفاوت است، CPM شباهت بسیاری در مدیریت پروژه ها در زمینه ها و صنایع دیگر مانند بخش های هوافضا، دارو و نرم افزار دارد. به عنوان مثال، پروژه های ساختمانی برای دستیابی به یک هدف در یک برنامه، بودجه و کیفیت مورد نیاز است.

به همین ترتیب، CPM همچنین در استفاده از برنامه ها و ابزارهایی که به طور خودکار وظایف مدیریت، ساده سازی تخمین و صدور صورت حساب، تسهیل برنامه ریزی و برنامه ریزی، تخصیص مدیریت کار، مدیریت پرونده های متمرکز و ترویج ارتباطات واقعی و حل و فصل مسائل را به همراه دارد، سود می برد.

نرم افزار مدیریت ساخت مسکن سیجام ابزاری تخصصی برای مدیریت و حسابداری انواع پروژه اعم از پروژه های ساختمانی، پروژه های نفت و گاز، پروژه های آب و فاضلاب، پروژه های راه و شهرسازی، پروژه های تاسیسات، پروژه های نیرو، پروژه های کشاورزی، پروژه های صنعت و معدن و پروژه های ارتباطات و مدیریت هزینه های اجرای آنها می باشد. تفاوتی در اینکه اجرای کل پروژه را در اختیار دارید و یا به عنوان پیمانکار در اجرای بخش هایی از پروژه فعالیت می کنید ندارد و برای انواع سطوح پروژه ها مناسب است. می توانید دریافت ها و پرداخت های پروژه را در ثبت کنید و تمامی تصاویر مربوط به فاکتورها و صورت حساب های هزینه های آنها را پیوست کنید. تمام خرید های نقدی و نسیه را ثبت و تسویه بدهی آنها را وارد کنید تا مانده حساب اشخاص را به صورت روزانه داشته باشید. کارکرد تمامی کارکنان و کارگران پروژه را به تفکیک کارکرد ساعتی و اضافه کار، کارکرد کارکنان روزمزد و کارکرد کارکنان ماهانه را وارد کنید تا نرم افزار حقوق و دستمزد آنها را بر اساس اطلاعات کارکرد وارد شده محاسبه کند تا نیازی به حسابدار برای محاسبه حقوق و دستمزد نداشته باشید. همچنین کارکرد پیمانکاران و صورت وضعیت آنها را در نرم افزار حسابداری پروژه وارد و مبالغ پرداختی به آنها را ثبت کنید تا مانده حساب پیمانکاران را نیز همیشه به روز داشته باشید. محدودیتی در تعریف تعداد پروژه وجود ندارد پس به تعداد نامحدود در آن پروژه ایجاد کنید.

میزان پیشرفت و هزینه مصرفی یک پروژه ساخت و ساز باید به طور دقیق مورد نظارت قرار گیرد و چنین نرم افزارهایی باید قابلیت ادغام و مبادله داده های حسابداری با دیگر انواع نرم افزارهای حسابداری بازرگانی را داشته باشند. چنین نرم افزاری باید نظارت بر تعداد پروژه های کوچک تا صدها پروژه بزرگ که به طور هم زمان انجام می شوند را برای مدیران آسان کند.

ویژگی ها و قابلیت اختصاصی نرم افزار

  • رابط گرافیکی کاربر پسند

  • ارائه نسخه client/server و client

  • سیستم ورود اطلاعات چندزبانه با زیرمنوهای خودکار

  • امکان تعریف سیستم ثبت اطلاعات چندزبانه در چند بانک جداگانه

  • امکان سفارشی سازی صفحات از قبیل اطلاعات کلیدی،تاریخ خودکار،تسلسل اعداد،غیرتکراری،فقط خواندنی بودن و…

  • ثبت و نگه داری اطلاعات چند رسانه ای مانند: صدا، تصویر، فیلم و …

  • سیستم چند کاربره با امکان تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف

  • امکان تغییر پیام ها و عنوانین نرم افزار به دلخواه کاربران توسط مدیر سیستم

  • کنترل مدیریتی کاربران سیستم و ثبت فعالیت های کاربران به صورت timeric و eventic

امکانات کاربری

امکانات وپیکره بندی مدیریتی

نیاز به دموی برنامه دارید؟

کافیست با ما تماس بگیرید ما همه چیز را برای شما آماده می کنیم

ویدئو از محیط نرم افزار